Bartın Bucak Kız Pansiyonu

0378 505 00 30

0532 381 56 88

Bizi Arayın

slide1

Bartın Bucak Kız Pansiyonu ile siz öğrencilerimizin hizmetinizdeyiz.

Bartın Bucak Kız Pansiyonu modern çağın ihtiyaçları düşünülerekten diyazn edilmiş odaları ile siz sevgili öğrencilerimize kaliteli, konforlu, rahat ve güvenilir yaşam alanları oluşturarak hizmetinizdeyiz. Kayıtlarımız başlamıştır.

daha fazlası

slide1

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Bartın Bucak Kız Pansiyonu olarak siz sevgili öğrencilerimize zengin kahvaltı ve akşam yemeği seçeneklerimizle, hijyenik ve sağlıklı koşullarda yemek yiyebileceğiniz ortamlar oluşturduk.

daha fazlası

slide1

Evinizin sıcaklığını ve konforunu bizimle yaşayın

Bartın Bucak Kız Pansiyonu olarak siz sevgili öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz odalarda her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlandı ve sizleri bekliyoruz.

daha fazlası

Sınırsız Kablosuz İnternet /
Etüd Salonu

Siz sevgili öğrencilerimizin kullanması için 24 saat kablosuz internet ve ayrıca etüd salonumuzda çalışma imkanı sunuyoruz.

daha fazlası

24 Saat Güvenlik /
Ulaşım Kolaylığı

Kurumumuz 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altında olup ayrıca merkezi konumu sayesinde durak, okul, hastane, avm, sinema gibi yerlere yürüme mesafesindedir..

daha fazlası

Neden Biz ?

Bartın' daki sevgili öğrencilerimizin konaklama hizmetlerini karşılamak için günümüz şartlarına uygun, güvenli ve sağlıklı hizmet binamız ve personelimizle her türlü ihtiyacınız düşünülerek sizlere eğitim hayatınız boyunca rahat ve huzurlu ortamlar hazırladık.


Gelin sizde bu sıcak ailenin bir parçası olun ve Bartın Bucak Kız Pansiyonunun kaliteli, konforlu, huzurlu ortamında sizde yerinizi alın.

Gerekli Belgeler

Öğrenim Belgesi

Adli Sicil Raporu

Sağlık Belgesi

Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2 Adet Vesikalık Fotoğraf